درباره موسسه کارآفرین آوی مشاهیر

زمانی که موسسه کار آفرین آوای مشاهیر در سال 1392را تاسیس نمودیم هدف ما آشنایی تمام اقشار با هر سطحی از هوش مالی در توانمندسازی و استفاده کاربردی از اطلاعات مالی در بورس بوده است.

هوش مالی باعث میشود مردم توانایی پردازش اطلاعات مالی در بورس های مختلف، در زمانهای مناسب را داشته باشند و با استفاده از آن اطلاعات دانش مالی خود را تبدیل به موفقبت و کسب ثروت کنند

هدف موسسه کارآفرین آوای مشاهیر آموزش کاربردی هوش مالی بر مبنای آموزش واقعی و صحیح موفقیت مالی و سرمایه گذاری و تبدیل دانش به کسب درامد بوده است و با افتخار آوای مشاهیر خود را پرچمدار آموزش در سطح معامله گری، به سبک جهانی می داند و تمام آموزش ها در بازار آنلاین و در بزرگترین بازارهای جهانی ارایه می شود

سبک آموزشی موسسه کارآفرین آوای مشاهیر

یکی از بهترین روش های آموزشی تست شده ، از سه مرحله آموزش ، تمرین و همراهی منتور در کنار سرمایه گذار یا معامله گر تشکیل شده است.

همانطور که در دورهای آموزش آنلاین معامله گر منضبط و دوره I TRADING TOOLS این سبک آموزش کاملا رعایت شده است.

مهم ترین نکته در آموزش ، آموزش تجربه از منتور به دانش پژوه است و ما در موسسه کارآفرین آوای مشاهیر ، تمام آموزش ها را بر این اساس قرار دادیم.

رضایت دانش پذیران مشاهیری

نظرات دانش پژوهان دوره های آموزشی موسسه کارآفرین آوای مشاهیر را در لینک زیر حتما مشاهده کنید.

ریسک از آنجایی ناشی می­شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید؛ پس برای کاهش ریسک، دانش خودتان را بالا ببرید.

رضایت دانش پذیران مشاهیری

تمام تلاش ما آموزش صحیح و رسیدن دانش پژوهان به اهداف مالی خود است .بنابراین به محض ثبت نام ، شما به پشتیبان خود دسترسی لازم جهت آموزش ، تمرین و نظارت بر روند آموزشی خود پیدا می کنید، تا پاسخگوی سوالات شما باشند و در پیمودن مسیر موفقیت در بازار های مالی به شما کمک کند.

 شما می توانید 24 ساعته با کارشناسان واحد فروش و پشتیبانی نیز در تماس باشید و هر سوالی راجع به خدمات، نحوه ثبت نام و غیره دارید، از طریق تماس مستقیم، واتس اپ، تلگرام، ایمیل و چت سایت بپرسید و نگرانی ها و سوالاتتان را با آنها در میان بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.